شایسته است تا بدانید

موسسه حقوقی و داوری بین المللی خانه وکالت وَندا در راستای نیل به اهداف عالی درسال 90 تاسیس گردید. این موسسه با در اختیار داشتن وکلا و کارشناسان متخصص و خبره حقوقی با اتکا به سوابق و بهره گیری از تجربیات گذشته خود در حال حاضر یکی از معتبرترین موسسات حقوقی می باشد.

موسسه حقوقی و داوری خانه وکالت وندا در راستای بهبود سطح کیفیت خدمات ،اقدام به طرح و تنظیم منشور حقوقی مراجعین به شرح ذیل نموده است:

  • موکل حق دارد در خصوص مراحل و پیشرفت کاری خود اطلاعات ضروری را در هر زمان از موسسه درخواست نماید
  • موکل حق دارد قبل از شروع مراحل و اجرایی شدن اقدامات اطلاعات ضروری در خصوص نوع اقدامات یا کاربرد سایر روش ها را در حد درک خود دریافت و چنانچه نقطه نظری دارد کتبا اعلام نماید.
  • موکل حق دارد در جهت حفظ حریم شخصی خود از محرمانه ماندن محتوای پرونده اقدامات و نتایج حاصل گردیده اطمینان حاصل نماید.
  • رعایت فرهنگ احترام به ارباب رجوع

به طور کلی زمان پاسخگویی و پیگیری ها را در موسسه خانه وکالت وندا  به حداقل رساندیم. نمی گوییم ایده آل عمل می کنیم، زیرا حوزه حقوقی و تنوع درخواست ها انقدر زیاد است که نمی توان روال %۱۰۰ استانداردی برای آنها مشخص نمود. اما با ایجاد ۲ لایه مدیریتی و نظارتی در سطوح مختلف موسسه  توانسته ایم از حداکثر توان و بهره وری درون سازمانی خود استفاده کرده و موکلین را از پروسه های منطقی در روند پرونده مطلع سازیم

امیدواریم همیشه با پیگیری مستمر ایده‌ها و گفته هایمان، برای آینده‌ای بهتر نه فقط برای مجموعه، بلکه برای جامعه حقوقی قدمی ولو اندک  برداشته باشیم.2

ارتباط با