مشاوره حضوری

موسسه حقوقی بین المللی وندا حامی با تکیه بر دانش ،تخصص و تجربه و کار گروهی از همکاران محترم که همگی وکیل پایه یک دادگستری می باشند،طی سالیان متمادی پیشرو در ارائه مشاوره حقوقی جهت تعالی فرهنگ حقوقی آحاد مردم و رفع مشکلات حقوقی اشخاص می باشد.

بخش مشاوره حقوقی موسسه حقوقی بین المللی وندا در زمینه های مشاوره حقوقی ملکی ، مشاوره حقوقی قراردادها ، مشاوره حقوقی شرکت ها ، مشاوره حقوقی خانواده ، مشاوره حقوقی امور کیفری ، مشاوره حقوقی بین المللی ، مشاوره حقوقی اراضی ، مشاوره حقوقی شهرداری ، مشاوره حقوقی وقف ، مشاوره حقوقی بانکی و بورس ، مشاوره حقوقی مالیاتی و بیمه ، مشاوره حقوقی سرمایه گذاری و غیره آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.

در دنیای صنعتی امروز با پیچیدگی روابط حقوقی و تجاری اشخاص ، اتکا ء به یک موسسه حقوقی معتبر که در تمام زمینه های حقوقی دارای کارشناسان و مشاوران حقوقی متبحر باشد امری لازم و بدیهی است که بتوان جهت پیش گیری از معضلات حقوقی و در مواقع ضروری ، مشاوره حقوقی درست و به هنگام دریافت نمود . و همراه داشتن یک مشاور حقوقی برای شرکت ها و خانواده ها اهمیت این موضوع را چندین برابر می سازد.

اخذ مشاوره حقوقی قبل از تنظیم هرگونه قرارداد از مشاوره حقوقی متخصص می تواند از بروز خیلی معضلات حقوقی که چندین سال ممکن است شخص را در راهروهای دادگاه ها مشغول سازد پیشگیری نماید.

همچنین شما می توانید قبل از طرح هر گونه دعوا ، مشاوره حقوقی بگیرید چون ممکن است پس از گرفتن مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک ، نظر مشاوره حقوقی بر این باشد که طرح دعوا بی فایده است و نتیجه ایی حاصل نگردد در این صورت از صرف هزینه دادرسی و اتلاف وقت جلوگیری به عمل می آید.

بسیار مواردی می باشد که دعوا یا شکایتی علیه اشخاص صورت می پذیرد و اشخاص بدون اطلاع از حقوق قانونی خویش و بدون اخذ مشاوره حقوقی به مرجع قضایی مراجعه می کنند ، لیکن اظهاراتی از روی عصبانیت و احساسی بودن بیان می دارند که دیگر راه بازگشتی نیست، در صورتیکه افراد می توانند با اخذ مشاوره حقوقی صحیح از حقوق خود مطلع گردیده و مسیر را برای دفاع سخت و ممتنع ننمایند.

موسسه حقوقی بین المللی وندا با تخصص و تجربه وکلای پایه یک دادگستری همواره سعی نموده است بهترین راهکار را به هموطنان عزیزمان ارائه نماید که رضایت و اعتماد موکلین به این موسسه همیشه سرلوحه انجام خدمتی متخصصانه و دلسوزانه برای مدیران و همکاران موسسه حقوقی بین المللی دادپویان حامی بوده است.

عموماً مزایای مشاوره حقوقی موسسه حقوقی بین المللی وندا را می توان سازمان یافتگی و تخصصی بودن امور ، ارائه راهکاری مطمئن ، دقت در بررسی اسناد و مدارک ، آشنایی با انواع دعاوی و موضوعات به علت تخصصی بودن دپارتمان های حقوقی بر شمرد و ملحوظ نظر قرارداد.

موسسه حقوقی بین المللی وندا با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی ، طبق مصوبه هیات مدیره ، ارائه مشاوره حقوقی آنلاین با سر فصل های مشاوره حقوقی تلفنی ، مشاوره حقوقی اینترنتی ، را در دستور کار قرارداده که با استقبال خوب هم میهنان عزیزمان مواجه شده ایم.

ارتباط با